Neden Edustudytime?

NEDEN EDUSTUDYTİME?

Edustudytime Yurtduşı Eğitim Danlışmanlığını Tercih etmek için 10 neden

1-)Uzman ve deneyimli kadromuz ile sadece Ukrayna Üniversitelerine danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

2-)Güvenilirliği öğrenci ve öğrenci velilileri ekseninde en üst düzeye taşımak adına  hazırlık sınıfından başlayıp   üniversiteden mezun oluncaya kadar ücretsiz danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

3-)Bizler öğrencileri ailemizin bir üyesi olarak gördüğümüz için 7/24 irtibat imkanı sunarak her durumda öğrenciye destek olma adına yanında bulunmaktayız.

4-)Öğrencilere öğrenim görecekleri bölümlerde üniversitenin idari işleri ve   öğretim üyeleri ile koordinasyonu sağlamak

5-)Tercih edilecek Ukrayna şehri ile ilgili Konaklama olarak kiralık şahsi daire ,paylaşımlı kiralık daire(öğrencilerarası ortak kiralama) özel yurt,devlet yurdu gibi meskenlerin temininde yardımcı olmak

6-)Denklik belgesinin alınabilmesi hususunda öğrencilere  tavsiyelerde bulunmak tüm üniversite aşamalarında buna uygun olarak bilgi ve destek verilmesi.

7-)Talep edilmesi halinde öğrencileri yabancı dil kurslarına yönlendirerek 2.yabancı dil becerisinin kazandırılması konusunda organize etmek.

8-)Erasmus (öğrenci değişim programı) ile öğrencilerin farklı ülkelere giderek deneyim kazanması için yönlendirmelerde bulunmak.

9-)Türk öğrencilerin yurtdışındaki üniversitelerden yurtiçindeki üniversitelere yatay geçiş işlemlerinde yardımcı olmak

10-) Öğrenci bursu ve öğrencilerin part time olarak çalışabilmeleri adına öğrencilere yardımcı olmak.

Whatsapp iletişim
Yardımamı İhtiyacınız Var.?
Merhaba
Powered by